Aktuality

Úvodní strana / Tenisová škola / Aktuality / SPORT DĚTÍ A ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

SPORT DĚTÍ A ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

...při sportu dětí může poměrně snadno dojít k úrazu a právě v tu chvíli se správně zvolené úrazové pojištění hodí. Tomáš Svoboda ve svém příspěvku nabízí právě toto poradenství...

Strach o vlastního potomka je jedním z těch nejsilnějších, kterými člověk trpí. A nejen proto se nelze divit, že dětské úrazové pojištění je poměrně žádaným artiklem. Rodiče často myslí více na pojištění svých dětí, než na pojištění vlastní.

Pokud se vaše ratolest věnuje nějaké sportu, je pravděpodobnost úrazů ještě zvýšená. A správně nastavené pojištění je to nejmenší, co můžeme v tomto ohledu pro své děti udělat.

Jaké pojištění svým dětem vybrat? Na jaké vlastnosti úrazového pojištění si při jeho výběru dávat pozor? Jak se dětské úrazové pojištění liší od dětského životního pojištění? Na tyto otázky a na mnoho dalších vám odpoví naši finanční konzultanti, které vám také mohou pomoci sestavit optimální finanční řešení.

Broker Consulting je jednou z největších finančně-poradenských společností na českém i slovenském trhu. Od roku 1998 získala na českém trhu důvěru více než 500 000 klientů. Poskytuje také služby více než 4 000 právnickým osobám. Služby společnosti Broker Consulting poskytuje více než 1200 finančních konzultantů ve více než 100 klientských centrech a kancelářích. Společnost přivedla na český trh řadu produktových inovací. Jednalo se například o investice do otevřených podílových fondů se zamykáním zisků nebo unikátní produkty OK Double a OK Double Plus, které umožňují se pojistit za zlomek obvyklých cen.

V případě zájmu o služby nezávislého finančního konzultanta neváhejte kontaktovat Tomáše Svobodu, tel.: 602 287 746, mail: tomas.svoboda@bcas.cz.

A pamatujme, že investice do dětí má to největší zhodnocení…

 

text: Tomáš Svoboda

29.9.2017