Aktuality

Úvodní strana / Tenisová škola / Aktuality / V roce 2017 chceme zúročit úspěchy tenistů

V roce 2017 chceme zúročit úspěchy tenistů

V roce 2017 chceme poskládat další kvalitní družstva, která budou reprezentovat královodvorský tenis.

Již jsme informovovali o našich medailistech z krajských soutěží a to jak jednotlivců, tak i družstev. Tyto úspěchy jsou nevídané, neboť Králův Dvůr je pořád mladý oddíl. Kdo by čekal takové úspěchy po roce fungování? Předseda oddílu Jan Karšňák k tomu říká: „Povedlo se nám skloubit nadšení pro tento sport jak u dětí, tak i u rodičů. Dokázali jsme využít trénerů, kteří mají zkušenosti se vznikem nového oddílu“. Pro to jsme také letos připraveni na další ročník a nezahálíme i s přípravou na dlouhodobější rozvoj. 

Rosol Tennis Academy, která metodicky vede celý tréninkový proces, doplnila řady trenérů o velkou posilu. Je jím Michal Koukol, který se v dohledné době stane trenérem I. třídy a ujmul se tak šéftrenérské role. Proč si vybral zrovna náš oddíl: „Libí se mi zaměření klubu nejen jako volnočasová aktivita, ale hlavně na výkonností cíle. Právě pro předávání mých znalostí a zkušeností takto nadaných dětí jsem studoval obor tenisu na Karlově Univerzitě“. Michal tak s sebou přináší další impuls s výhledem na možnost poskytovat kvalitní trénink pro naše rostoucí sportovce, ale také pro ostatní trenéry.

Dalším krokem vpřed je kromě zajištění již standardních oddílových turnajů, také pořádání halové série turnajů. Ani díky tomu, že město Králův Dvůr zajistilo zimní zastřešení, tak nemáme potřebu složitě schánět prostory pro zimní přípravu. Od prosince loňského roku až do dubna 2017 běží minitesová serie pod názvem ARVAL MASTER 2016/2017. Nic z těchto plánu by nebylo možné bez našich partnerů. V loňském roce jsme kromě stávajících Babolatu, Sergio Tacchini a Sun Zapper přibyl nově právě partner lednového turnaje babytenistů a to dodavtel tenisového vybavení DUNLOP. Velmi důležitým partnerem se k městu Králův Dvůr přiřadil i Středočeský kraj. S jejich podporou a podporou rodičů věříme, že letošní roku bude neméně tak povedený jako nyní skončený.

Nejen všem našim sportovcům, ale i čtenářům přejeme úspěšný rok 2017!

 

photo

28.1.2017
Poháry připravené pro vítěze zimních turnajů Kroužek při 1. ZŠ Králův Dvůr