Partneři

CMS Consulting

CMS

V roce 1991 založil Ing.Viktor Burkert st. v Berouně firmu Ing. Viktor Burkert - Computer Marketing Service and Consulting. Jednalo se o firmu zaměřenou především na obchod, servis a služby v oblasti výpočetní a kancelářské techniky.

 

Hned v následujícím roce bylo založeno první prodejní a servisní středisko v Berouně a o rok později, v roce 1993, firma začala působit i na území Prahy a v dalších letech začala postupně realizovat zakázky po celé ČR. Pozornost vedení společnosti se od začátku soustřeďuje na komplexní řešení problematiky počítačových sítí a na prodej výpočetní a kancelářské techniky.

V dalších letech pak firma rozšířila svou činnost do oblasti reklamy a s vývojem moderních technologií rovněž do oblasti internetu (webdesign, správa serverů, internetové připojení).

V současné době zaměstnáváme více než 50% zaměstnanců s zdravotním postižením (OZP), čímž splňujeme kritérium pro dodávky zboží a služeb firmám a organizacím, které si mohou vynaložené náklady na toto zboží a služby započítat do náhradního plnění zaměstnávat osoby se ZP.

17.12.2016