RTA TK Hořovice

Úvodní strana / Tenisová škola / Aktuality / RTA TK Hořovice / 36 turnajů pořádaných kluby RTA

36 turnajů pořádaných kluby RTA

Letos se hráči RTA mohou těšit na 50% slevu na 36 turnajích.

I v dnešním roce se pořádají turnaje jednotlivců (viz níže plakát). Pro letošní letní sezónu jsou nově turnaje připraveny oddílem T. J. DIOSS Nýřany a také nové kategorie starších žáků až po dorostenkyně v areálu T. J. Sokol Králův Dvůr. Takže k tradičním zápolením pod dvěma Lokomotivami tj. Plzeň a Zdice se tak počet turnajů rozšířil na 36 a to v 5 obcích (letos kromě Nýřan i Stašov). Příští rok se také těšíme na turnaje v Hořovicích, kde letos probíhá rekonstrukce celého zázemí oddílu Spartaku.

To byl i cíl dalších změn, tak abychom pro naše hráče dokázali přilákat kvalitní konkurenci, která je nutná pro zvýšení výkonnosti našich svěřenců. To se projevuje hlavně zimní sérií v Králově Dvoře, který svou kvalitou přitáhl k účasti i hráče např. z pražské Sparty. Opět platí, že hráči klubů RTA mají zajištěnu minimální slevu 50% na účatnický poplatek na turnaji.

Tímto děkujeme všem partnerům Rosol Tennis Academy a také spolupořadatelům tj. obcím,  trenérům, rodičům a tenisové škole Radost a těšíme se na výkony nadějných tenistů.

19.3.2017