RTA TK Hořovice

Úvodní strana / Tenisová škola / Aktuality / RTA TK Hořovice / INFO O PRŮBĚHU SEZÓNY 2018

INFO O PRŮBĚHU SEZÓNY 2018

...informace o dosavadním průběhu sezóny družstev v Králově Dvoře a Hořovicích...

Průběh sezony družstev

 

Hořovice
Do letošní sezonu smíšených družstev v Hořovicích nastoupily tři družstva. Babytenisté, mladší žáci a dorostenci. Očekávání od babytenistů nejsou v letošní sezoně nijak veliké. Pro většinu znich jsou to první zápasy v jejich dosavadní kariéře. Tomu odpovídají i dosavadní výsledky. Zatím dvakrát prohráli jednoznačně s družstvem Králova Dvora a Zdic. 
Starší žactvo v letošní sezoně nastupuje ve vyšší výkonnostní třídě a je posilněné o hostujici hrače ze Zdic. Hlavním cílem na začátku sezony bylo udržet se v soutěži. Nicméně po třech odehraných mistrovských utkání má družstvo tři výhry, což je rázem posouvá do role favorita skupiny. 
Dorostenci mají cíl pro tuto sezonu uržení se v druhé třídě, což se jim po třech odehraných utkání daří. Mají jednu výhru a dvě prohry. Věřím, že jejich výkonnost půjde během utkání nahoru a přidají další vítězství na svojí stranu.
 
Králův dvůr
Do letošní sezony smíšených družstev v Králově Dvoře nastoupuje celkem šest družstev. Minitenisté A a B, babytenisté A a B, mladší žactvo a starší žactvo.
Minitenisté A mají cíl pro letošní sezonu jasný. Tím je postoupit ze skupiny a navázat na loňský úspěch. Zatím mají dvě výhry a jednu prohru. Stále tedy mají naději skupinu vyhrát
Součástí minitenisového družstva B jsou letos pouze začátečníci. Jejich ambice na vítězství nejsou nijak vysoké. Cílem je, aby se seznámili se zápasy a nasbírali zkušenosti.
V letošní sezoně je v KD vysoký počet dětí, kreré patří do kategorie babytenis. Z toho důvodu máme i dvě družstva. Cílem "áčka" je být v popředí skupiny. Prozatím mají letos dvě výhry a jednu prohru. Družsvo B má jednu výhru a dvě prohry. 
Mladší žácvo si doposud vede skvěle. Mají dvě výhry a rázem mají velkou šanci celou skupinu vyhrát.
Starší žactvo má rovněž skvělý start do sezony. Mají taky zatím dvě výhry, čímž se vyhouply na první pozici v tabulce. Budeme věřit a fandit, aby to dotáhli, co nevýše. Ovšem čekají je ještě dva silné týmy Berouna a Zdic. 
 
Tímto bych chtěl poděkovat trenérskému týmu a všem, kteří se podílí na fungovaní obou oddílů. Více informací Vám podám po skončení soutěží družstev. 
 
Michal Koukol
RTA team 
31.5.2018