RTA TK Hořovice

Úvodní strana / Tenisová škola / Aktuality / RTA TK Hořovice / Úspěšná již první sezóna Spartaku Hořovic pod RTA

Úspěšná již první sezóna Spartaku Hořovic pod RTA

V Hořovicích se urodily hned první sezónu pod Rosol Tennis Academy skvělé výsledky.

Na jaře roku 2017 se tenisový oddíl TJ Spartak Hořovice zařadil do základny Rosol Tenis Academy. Toto spojení s sebou neslo již od počátku mnohé výhody pro mladé hráče, a tak není divu, že výkonnost tenistů šla vzhůru. Velkou výhodou je také možnost dětí trénovat s novými parťáky, a tak se posouvat stále výše.

V letošní sezóně jsme jako klub zaznamenali mnoho úspěchů. V první řadě je nutné vyzdvihnout postup družstva starších žáků do vyšší krajské soutěže. Velká pochvala patří také těm nejmenším. Mini tenisté obsadili 3. místo v tabulce, tím jim těsně unikl postup do krajského čtvrtfinále. Tuto sezónu hodnotím jako výjimečně vydařenou a věřím, že všem dodala odvahu a chuť být v té nadcházející ještě úspěšnější.

Jelikož stále hledáme nové nadějné přírůstky do naší party, rozhodli jsme se uspořádat nábor (více zde). Ukázkové tréninky proběhnou vždy od 16 hodin na kurtech v Hořovicích, a to ve dnech 14. a 21. září. Pokud i vy máte doma nadšeného tenistu, určitě budete na kurtech vítanými hosty.

Sportu zdar a tenisu zvlášť.

Michal Koukol

šéftrenér T. J. Spartak Hořovice

31.8.2017