RTA TK Králův Dvůr

Úvodní strana / Tenisová škola / Aktuality / RTA TK Králův Dvůr / Aktuální informace - oddíl tenisu T. J. Sokol Králův Dvůr

Aktuální informace - oddíl tenisu T. J. Sokol Králův Dvůr

Dobrý den / Ahoj,

 
 prvně se omlouvám, že jsem se trošku odmlčel. Nebylo to však z důvodu oslav úspěchů našich mladých sportovců, ale řeším menší zdravotní problémy. Ale do nové sezóny bude vše určitě ok.
 
Tady tedy posílám aktuální informace:
 
1) Velká gratulace všem hráčům k výborným výsledkům. Od prvního místa v minitenise, přes páte místo v babytenise až po 3. místo mladších žáků. Týmy pod vedením Míry Šilhavého a Michala Koukola předčili i ta největší očekávání. Díky také všem kapitánům mužstev.
 
2) 26. 8. 2017 od 14.00 proběhne čtvrtfinále krajského přeboru minitenistů. Naši borci hrají pro TK Lety. U kurtů budou připraveny lavičky k fandění i malé občerstvení. Všichni jste srdečně zváni.
 
3) Od září se mění trenérský tým pod metodickým vedení RTA. Šéftrenérem bude dále Michal Koukol a trenéry budou stávající Míra Šilhavý a nově Milan Hosnédl. Od změny očekáváme sjednocení přístupu k tréninkům. Maximální využívání trenérským potřeb a kapacit a dále i základní věci, jako používání správných míčů k trénování mládeže. Poslední změnou je, že bude sjednocené vykazování objemů výkonnosti hráčů s nižší byrokratickou náročností pro trenéry. Lucka bude v průběhu prázdnin stále k dispozici. Více viz bod 4.
 
4) Do srpna jde vše jako v loňském roce tj. trenéři plánují jednodenní soustředění nebo nárazové tréninky dle potřeb hráčů. Na září pak bude šéftrenérem, s trenéry a Vámi rodiči v průběhu srpna připraven tréninkový plán s maximálním přihlédnutí na výkonnost hráčů a možností dětí/rodičů, tak aby další sezóna byla nejméně úspěšná jako letošní.
 
5) Jsou připraveny turnaje v KD a to od minitenisu až po dorost. Seznam těchto turnajů a k nim ostatní v rámci přidržených oddílů RTA jsou zde: http://www.tennisteam.cz/aktuality/36-turnaju-poradanych-kluby-rta
 
6) Dále v rámci prázdnin jsou připraveny i vícedenní soustředění v rámci RTA zde:
 
7) 23. 9. 2017 se poběží sletová štafeta, kdy tenis má určitě alespoň jednu danou trasu běhu, tak aby děti věděli, že kousek od Králova Dvora se začali psát dějiny tenisu v ČR. Proto prosím o přihlášení dětí, které v tento den mohou přispět kouskem běhu ke sletové štafetě. Budou odměnění i nějakou cennou památkou na tento den (viz níže obrázek).
 
8) Prosím rezervujme si termín 7. 10. 2017, kdy proběhne klubový den (od 9.00 do 17.00) pro děti s rodiči. Více informací dodáme s i s programem v průběhu září.
 
V případě dotazů jsem k dipozici.
 
Přeji krásné prázdniny
Honza K.
 
stafeta
7.7.2017