RTA TK Králův Dvůr

Úvodní strana / Tenisová škola / Aktuality / RTA TK Králův Dvůr / Králův Dvůr a Zdice jsou ve finálovém turnaji!

Králův Dvůr a Zdice jsou ve finálovém turnaji!

Středočeští minitenisté postoupili do krajského finále.

Finále krajského přeboru minitenistů v Králově Dvoře bude nejen s domácím týmem, ale i Zdicemi!

Oba týmy Rosol Tennis Academy se probojovali mezi středočeskou smetánku v nejmladší kategorii po celkem jednoduchých výsledcích, ale byl to boj.

Nejdříve skončilo utkání mezi Zdicemi a domácí Březnicí. Březnice byla favorit, ale příkladný přístup přes prázdniny od hráčů, trenérů a rodičů se přerodil k jasné výhře Zdic v poměru 7:2. A to jediné dva zápasy ztratila vycházející hvězdička a velká naděje Andrejka. Rozárka i Míša zahráli bezchybně kdy jen jedno vítězství bylo ve třech setech.

Souběžně hraný zápas mezi dvěma zástupci Sokola byl napínavější. Domácí Králův Dvůr si poradil s Lety 6:3. Luky i Raduška splnili role prvního a druhého hráče na soupisce a všechny zápasy vyhráli a jakoby se opičili po kolezích ze Zdic. Možná jim také pomohla podpora ze strany dvou starostů (toho městského Petra Vychodila a toho sokolského Radka Sochra), kterým děkujeme za podporu. Také pouze jedna výhra byla třísetová. Dále bojovali za královodvorské Anička a Jaroušek. Kde naše malá svěřenkyně měla smůlu v koncovce a Jarda byl ten den trošku na začátku nervózní, ale v druhém setu zabojoval a jen naším příslibem do dalších zápasů.

Ale i tak mohli v obou areálech vypuknout oslavy tenistů RTA a čekání na super neděli 10. 9. 2017, kdy Sokol Králův Dvůr pořádá finálový turnaj, který začíná již v 9.00. Přijďme povzbudit naše nejmenší tenisty!

IMG_20170828_114105_512

28.8.2017