RTA TK Lokomotiva Plzeň

Úvodní strana / Tenisová škola / Aktuality / RTA TK Lokomotiva Plzeň / Prvním rokem v mladším žactvu

Prvním rokem v mladším žactvu

Poslední článek ze série o letošním působní družstev T. J. Dioss Nýřany.

Prvním rokem se do družstev přihlásili i mladší žáci Diossu Nýřany. Ti ve složení Julie Špirková, Amálie Mrázková, Julie Tybitanclová, Lucie Sazečková, Jakub Křivanec, Filip Špirk, Adam Sysel a Adam Raška sbírali zkušenosti pro ně nové soutěži. Hned v první zápase se o první bod v sezóně postaraly Amálka s Julčou ve čtyřhře proti Domažlicím. Nejvyrovnanějším zápasem pak byl ten druhý proti Slavii Plzeň a pátý proti Vodním Stavbám Plzeň (VK), kdy se prohrálo o tři zápasy tj. 3:6. Všechny tři body vůči Slavii udělali tentokrát Kuba s Adamem. U poměru sil proti VK (pozdějším vítězem celé skupiny) se přidal mezi vítěze zápasů v premiérové účasti ještě Filip.

Mladsizacinytany

Do další sezóny kromě zářijového náboru (viz výše) a červencového soustředění se ještě připravuje rekonstrukce kurtů díky přispění města Nýřan. Což v srpnu přinese omezení na hraní, ale od záři se můžeme těšit na nový povrch, který nám v neslunných dnech přinese lepší možnost hraní a zatraktivní celý areál.

 

I tak je to po 2 letech mládežnického působení v soutěžích družstev výborný výsledek a máme v Nýřanech na čem stavět. Poděkovat také musíme za podporu kromě rodičům, trenérovi Patrikovi Kováříkovi a Lumírovi Foglovi z Rosol Tennis Academy a kapitánům Vendule Karšňákové a Láďovi Raškovi, také T. J. Dioss Nýřany, městu Nýřany a partnerovi Babolat, Hoover a Tennisteam.cz.

Shrnutí babytenisu: http://www.rosoltennisacademy.cz/rta-tk-nyrany/babyteniste-nyran-bojovali-o-3-misto

Shrnutí minitenisu: http://www.rosoltennisacademy.cz/rta-tk-nyrany/miniteniste-nyran-maji-po-poslednim-kole

 

25.6.2018