RTA TK Zdice

Úvodní strana / Tenisová škola / Aktuality / RTA TK Zdice / PODĚKOVÁNÍ AKADEMII....

PODĚKOVÁNÍ AKADEMII....

...poděkování RTA TK Zdice za vedení malých tenistů....

Rád bych se s vámi podělil o tento krásný mail od dědečka jednoho začínajícího minitenisty ze Zdic. Doufám, že se nikdo nebude zlobit, že jsem si dovolil zveřejnit. Je to vlastně pro nás v akademii ten nejhezčí dárek pod stromeček.....proto to vlastně děláme....

děkujeme...Jiří Rosol

 

 
 

Dobrý den.

Chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší tenisové akademii za skvělou práci ,kterou odvádíte pro mládež. Přesvědčil jsem se o tom při návštěvě turnaje v mini tenisu ve Zdicích, kde z Vašich trenérů i hráčů čišela  radost a já si připadal jako bych byl členem jedné velké rodiny, která má společného krásného koníčka, kladný přístup a především  kvalita Vaší práce je vidět hlavně na  dětech. Když jsem malého Štěpánka Guljuškina (jsem jeho děda) přivedl před půl rokem na kurty neuměl chytit ani míček do ruky a dnes je jeho zlepšení velmi markantní  a to je dílem  pracovitosti trenérů  a dobrého  systému Vaší práce.

Chtěl bych Vám touto cestou popřát krásné Vánoční svátky a hodně štěstí do Nového roku, ve kterém se (alespoň tomu pevně věřím) aktivně zapojím jako dozor na turnajích ,které bude Štěpánek hrát a budu mu oporou v situacích, které každý musí ve své kariéře překonávat.

Hodně štěstí ,zdraví a sportovních úspěchů. Miroslav Skála

14.12.2017