Semináře a přednášky

ŠKOLENÍ TRENÉRŮ RTA - ZDICE

3.12. 2017 proběhlo další školení trenérů RTA...

V neděli 3.12.2017 proběhlo další školení trenérů akademie. Tentokrát byl koncept netradiční. Každý trenér měl zadané téma a připravil si prezentaci pro ostatní. Musím všechny zúčastněné velmi ocenit, neb všichni k úkolu přistoupili opravdu zodpovědně a přednesené prezentace byly na vysoké odborné úrovni. Uchopení témat a jejich přednes pro ostatní mne také velmi nadchl. Předpokládal jsem kvalitu, ale proběhlá skutečnost překonala moje pozitivní očekávání. Za to všem velmi děkuji. Celý seminář měl tak bez přehánění profesionální úroveň. Nepředstíraný zájem o problematiku mne opět velmi zaujal.

 

probraná a diskutovaná témata:

- důležité postřehy ze semináře na ČLTK s luisem cayerem - kuba koskuba (práce nohou při hitování, taktika postavení na voleji, výkonnostní koncept orientovaný na pohyb po dvorci a přístup, praktická ukázka na dvorci)

- aspirativní chování, motivace - kuba čapek, kuba vilím 

- výstupní dovednosti z kategorie minitenis - honza vladyka, vlasta knapp, karolína hrdličková (držení, pohybové a tréninkové návyky, percepce, koncentrace...atd.)

- základní koncept výchovy závodního hráče od mini po vstup do mladších žáků - michal koukol (nástin základních pilířů tréninkového plánu v mini, střední kurt, baby, mladší žáci)

- rozvoj koordinace - matěj nový (praktická ukázka na dvorci)

 

semináře se zúčastnili:

jirka rosol, michal koukol, kuba koskuba, honza vladyka, vlasta knapp, karolína hrdličková, ondra slezák, kuba čapek, matěj nový, kuba vilím, soňa paleta

 

všem závěrem velmi děkuji a oceňuji kvalitní přístup....jirka rosol

3.12.2017